Fukas Apartments Bratislava

Lermontova 3, Bratislava

Izieb: 3

Skóre: 6.5 z 42 hodnotení

  • Internet
  • Wi-Fi pripojenie na internet
  • Wi-Fi pripojenie na internet v cene
  • Zariadenia pre schôdzky / bankety
  • Fax / Fotokopírovanie
  • Domáce zvieratá povolené
  • Reštaurácia
  • Bar
  • Parkovisko
  • Bezplatné parkovisko

Zadajte dátumy príchodu a odchodu pre zobrazenie dostupnosti a ceny
Dátum príchodu:
Dátum odchodu:


Fukas Apartments Bratislava Apartmány Fukas Bratislava sa nachádzajú 750 metrov od dopravného uzla Trnavské Mýto a ponúkajú vám bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet, plne vybavenú kuchynku a TV s plochou obrazovkou.
V 3 štúdiách nájdete aj rozkladaciu pohovku, vlastnú kúpeľňu a práčku.
Štúdiá sa nachádzajú na rôznych miestach, najviac 2,4 km od centra Bratislavy. V blízkosti každého z nich nájdete rôzne reštaurácie.
Lermontova 3, Bratislava
6.5 based on 42 reviews

Na fotografie z Panoramio majú autorské práva ich majitelia.

hotel photo

Krátky opis

Apartmány Fukas Bratislava sa nachádzajú 750 metrov od dopravného uzla Trnavské Mýto a ponúkajú vám bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet, plne vybavenú kuchynku a TV s plochou obrazovkou.
V 3 štúdiách nájdete aj rozkladaciu pohovku, vlastnú kúpeľňu a práčku.
Štúdiá sa nachádzajú na rôznych miestach, najviac 2,4 km od centra Bratislavy. V blízkosti každého z nich nájdete rôzne reštaurácie.Parkovanie

XInternet

XDôležité informácie

Upozorňujeme, že apartmány Fukas Bratislava nemajú recepciu. Ubytovacie zariadenie kontaktujte, prosím, najmenej 2 dni pred príchodom, aby ste si dohodli podmienky registrácie. Kontaktné údaje nájdete v potvrdení rezervácie. V deň príchodu sa vyžaduje zloženie zálohy vo výške EUR 100 za prípadné spôsobené škody. Záloha Vám bude v deň odchodu v plnej výške vrátená, pokiaľ nebudú pri kontrole ubytovania zistené žiadne škody.Fotoalbum

Fukas Apartments Bratislava is a self-catering accommodation located in Bratislava. Free WiFi access is available. The property is 600 metres from Michalska Tower and 900 metres from Bratislava Main Station.
The apartment will provide you with a seating area. There is a full kitchen with a microwave and an oven. Extras include a washing machine and a sofa.
The property offers free parking.
If you feel like visiting the surroundings, check out Bratislava Castle (1 km) and Ondrej Nepela Arena (2.4 km). Bratislava Airport is located 7 km from the property.Pravidlá hotelu

Príchod: 14:00-21:00
Odchod: 07:30-11:00
Platobné podmienky: Zadajte dátumy príchodu a odchodu pre zobrazenie platobných podmienok.


TOPlist