Herald Square Hotel

19 West 31st Street, New York

Izieb: 100

Skóre: 7.8 z 1992 hodnotení

  • Internet
  • Wi-Fi pripojenie na internet
  • Wi-Fi pripojenie na internet v cene
  • Zariadenia pre schôdzky / bankety
  • Fax / Fotokopírovanie
  • Domáce zvieratá povolené
  • Reštaurácia
  • Bar
  • Parkovisko
  • Bezplatné parkovisko

Zadajte dátumy príchodu a odchodu pre zobrazenie dostupnosti a ceny
Dátum príchodu:
Dátum odchodu:


Herald Square Hotel Tento historický hotel má vynikajúcu polohu na Manhattane, 2 bloky od budovy Empire State Building a pol bloku od stanice metra Herald Square. Ponúka ubytovanie v izbách s jedinečným dizajnom.
Hotel Herald Square ponúka individuálne zariadené izby, ktoré majú káblovú TV s HBO a bezplatné Wi-Fi pripojenie. Každá z klimatizovaných izieb má vlastnú kúpeľňu a bezpečnostnú schránku.
Hotel Herald je úplne nefajčiarsky a jeho hostia si môžu vychutnať zadarmo teplé nápoje v nonstop lobby. K dispozícii je aj práčovňa a úschovňa batožín.
Hostia hotela Herald Square sa do niekoľkých minút dostanú k celému radu miestnych zaujímavostí, medzi ktoré patrí námestie Times Square, koncertná sála Radio City Music Hall a divadelná štvrť Broadway. K štvrtiam Koreatown a Antique District sa hostia dostanú pešo.
19 West 31st Street, New York
7.8 based on 1992 reviews

Na fotografie z Panoramio majú autorské práva ich majitelia.

hotel photo

Krátky opis

Tento historický hotel má vynikajúcu polohu na Manhattane, 2 bloky od budovy Empire State Building a pol bloku od stanice metra Herald Square. Ponúka ubytovanie v izbách s jedinečným dizajnom.
Hotel Herald Square ponúka individuálne zariadené izby, ktoré majú káblovú TV s HBO a bezplatné Wi-Fi pripojenie. Každá z klimatizovaných izieb má vlastnú kúpeľňu a bezpečnostnú schránku.
Hotel Herald je úplne nefajčiarsky a jeho hostia si môžu vychutnať zadarmo teplé nápoje v nonstop lobby. K dispozícii je aj práčovňa a úschovňa batožín.
Hostia hotela Herald Square sa do niekoľkých minút dostanú k celému radu miestnych zaujímavostí, medzi ktoré patrí námestie Times Square, koncertná sála Radio City Music Hall a divadelná štvrť Broadway. K štvrtiam Koreatown a Antique District sa hostia dostanú pešo.Všeobecné

Parkovanie na mieste, Parkovanie na mieste, WiFi k dispozícii vo všetkých priestoroch, WiFi k dispozícii vo všetkých priestorochRecepcia

Recepcia s nepretržitou prevádzkou, Recepcia s nepretržitou prevádzkou, Trezor, Trezor, Služba organizácie výletov, Služba organizácie výletov, Úschovňa batožín, Úschovňa batožín, Bankomat, BankomatUpratovacie služby

Práčovňa, PráčovňaRôzne

Nefajčiarske izby, Nefajčiarske izby, Rodinné izby, Rodinné izby, Výťah, Výťah, Kúrenie, Kúrenie, Všetky priestory sú nefajčiarske, Všetky priestory sú nefajčiarske, Klimatizácia, KlimatizáciaParkovanie

Parkovisko, ParkoviskoInternet

Internet, Internet, Wi-Fi pripojenie na internet, Wi-Fi pripojenie na internet, Wi-Fi pripojenie na internet v cene, Wi-Fi pripojenie na internet v ceneDôležité informácie

Pri registrácii budete potrebovať preukaz totožnosti s fotografiou a kreditnú kartu pre prípad ďalších poplatkov. Všetky špeciálne požiadavky podliehajú dostupnosti pri registrácii. Vyhovenie týmto požiadavkám nie je zaručené a môže byť za ne účtovaný príplatok. Hostia sú pri registrácii povinní predložiť platný doklad totožnosti s fotografiou a kreditnú kartu. Upozorňujeme, že vyhovenie špeciálnym požiadavkám zavisí na dostupnosti a môžu sa na ne vzťahovať dodatočné poplatky.Cestovné informácie

Directions from J.
F.
K. Airport to hotel: - Start out going Southwest on Arrivalstowards Int'l Arrivals - Turn slight left onto Van Wyck Exwy.
- Take the I-495 west ramp.
- Merge onto Long Island Exwy.
- Long Island Exwy becomes I-495 W - Take the 37ST exit towards 38-40 STS.
- Merge onto Queens Midtown Tunnel Exit.
- Turn left onto E 39th St.
- Turn left onto 7th Ave.
- Turn right onto W 31st St.
Directions from La Guardia Airport to hotel: - Start out going West on Ditmars Blvd. toward 95Th St. for 0.22 miles - Turn right onto 94th St. for 0.12 miles - Merge onto Grand Central Pkwy. W via the ramp- on the left toward Triboro Br/Manhattan. for 0.78 miles - Take the Bklyn-Qns Expwy exit- exit number 4 toward Verrazano Narrows Br.
/I-278 W. for 0.20 miles - Stay straight to go onto Brooklyn Queen Expwy East Ramp. for 0.24 miles - Merge onto Brooklyn Queen Expwy E. for 0.50 miles - Merge onto Brooklyn Queen Expwy/I-278 W.
for 2.45 miles - Merge onto I-495 W via exit number 35 toward Midtown Tunnel for 3.21 miles - Keep left at the fork in the ramp.
for 0.12 miles - Turn right onto E 35th St. for 0.25 miles - Turn left onto Park Ave. S. for 0.20 miles - Turn right onto E 31St St. for 0.22 miles Total Estimated Time: 11 minutes Total Distance: 8.53 miles Directions from Newark Airport to hotel: - Start out going North on Newark International Airport Exit.
- Take the I-78 ramp.
- Keep RIGHT at the fork in the ramp.
- Take the exit towards New Jersey Turnpike/I-95/US-1/US-9.
- Merge onto I-78 E.
- Take the I-95 North/N J Turnpike North exit.
- Take the exit towards exits 15 E-18 E (I-80)/Lincoln Tunnel (US-46) - Take the RT-3 exit.
- Merge onto I-495 E.
- Take the exit on left towards 40 St & North/West Side Hwy.
- Merge onto Dyer Ave.
- Turn right onto W 40th St.
- Turn right onto 7th Ave.
- Turn right onto W 31st St.Pravidlá hotelu

Príchod: 15:00-
Odchod: -12:00
Platobné podmienky: Zadajte dátumy príchodu a odchodu pre zobrazenie platobných podmienok.


TOPlist