Wellington Hotel preferred hotel

871 Seventh Avenue at 55th Street, New York

Izieb: 700

Skóre: 7.4 z 2246 hodnotení

  • Internet
  • Wi-Fi pripojenie na internet
  • Wi-Fi pripojenie na internet v cene
  • Zariadenia pre schôdzky / bankety
  • Fax / Fotokopírovanie
  • Domáce zvieratá povolené
  • Reštaurácia
  • Bar
  • Parkovisko
  • Bezplatné parkovisko

Zadajte dátumy príchodu a odchodu pre zobrazenie dostupnosti a ceny
Dátum príchodu:
Dátum odchodu:


Wellington Hotel Tento hotel v Manhattane neďaleko Central Parku sa nachádza iba kúsok chôdze od koncertnej sály Carnegie Hall, námestia Times Square a divadiel na Broadway. Ponúka vám výhodné služby a 2 reštaurácie na mieste.
V hoteli Wellington nájdete biznis centrum, ktoré je otvorené 24 hodín, a darčekový obchod. Určite oceníte aj ochotný personál služby concierge, ktorý vám zabezpečí lístky do divadla, dopravu aj informácie o prehliadke pamiatok.
V hotelovej reštaurácii Molyvos si pochutíte na obedoch a večeriach oceňovanej stredomorskej kuchyne. Raňajky, obedy, večere a občerstvenie po divadelnom predstavení si môžete dopriať v neformálnom prostredí kaviarne Park.
871 Seventh Avenue at 55th Street, New York
7.4 based on 2246 reviews

Na fotografie z Panoramio majú autorské práva ich majitelia.

hotel photo

Krátky opis

Tento hotel v Manhattane neďaleko Central Parku sa nachádza iba kúsok chôdze od koncertnej sály Carnegie Hall, námestia Times Square a divadiel na Broadway. Ponúka vám výhodné služby a 2 reštaurácie na mieste.
V hoteli Wellington nájdete biznis centrum, ktoré je otvorené 24 hodín, a darčekový obchod. Určite oceníte aj ochotný personál služby concierge, ktorý vám zabezpečí lístky do divadla, dopravu aj informácie o prehliadke pamiatok.
V hotelovej reštaurácii Molyvos si pochutíte na obedoch a večeriach oceňovanej stredomorskej kuchyne. Raňajky, obedy, večere a občerstvenie po divadelnom predstavení si môžete dopriať v neformálnom prostredí kaviarne Park.Všeobecné

Parkovanie na mieste, Parkovanie na mieste, Súkromné parkovisko, Súkromné parkovisko, WiFi k dispozícii vo všetkých priestoroch, WiFi k dispozícii vo všetkých priestoroch, Platené WiFI, Platené WiFIJedlo a nápoje

Reštaurácia, Reštaurácia, Izbová služba, Izbová služba, Bar, BarRecepcia

Recepcia s nepretržitou prevádzkou, Recepcia s nepretržitou prevádzkou, Denná tlač, Denná tlač, Trezor, Trezor, Parkovisko s obsluhou, Parkovisko s obsluhou, Služba organizácie výletov, Služba organizácie výletov, Rezervácia vstupeniek, Rezervácia vstupeniek, Úschovňa batožín, Úschovňa batožínUpratovacie služby

Práčovňa, Práčovňa, Čistiareň, ČistiareňVybavenie pre obchodné stretnutia

Biznis centrum, Biznis centrum, Fax / Fotokopírovanie, Fax / FotokopírovanieObchody

Kadernícto / kozmetika, Kadernícto / kozmetika, Obchod so suvenírmi, Obchod so suvenírmiRôzne

Rodinné izby, Rodinné izby, Výťah, Výťah, Kúrenie, Kúrenie, Klimatizácia, KlimatizáciaParkovanie

Parkovisko, ParkoviskoInternet

Internet, Internet, Wi-Fi pripojenie na internet, Wi-Fi pripojenie na internetDôležité informácie

Pri registrácii je potrebné predložiť platný preukaz totožnosti s fotografiou a kreditnú kartu. Splnenie špeciálnych požiadaviek závisí na ich dostupnosti v čase registrácie. Ich poskytnutie nie je zaručené a môže byť za ne účtovaný príplatok.
Upozorňujeme, že v prípade rezervácie bez možnosti vrátenia peňazí sú hostia pri registrácii povinní predložiť kreditnú kartu, ktorá bola použitá na rezerváciu. Hostia sú pri registrácii povinní predložiť platný doklad totožnosti s fotografiou a kreditnú kartu. Upozorňujeme, že vyhovenie špeciálnym požiadavkám zavisí na dostupnosti a môžu sa na ne vzťahovať dodatočné poplatky.Pravidlá hotelu

Príchod: 15:00-
Odchod: -12:00
Platobné podmienky: Zadajte dátumy príchodu a odchodu pre zobrazenie platobných podmienok.


TOPlist