Apartman Biela

Biela 4, Bratislava

Izieb: 1

Skóre: 9.4 z 36 hodnotení

  • Internet
  • Wi-Fi pripojenie na internet
  • Wi-Fi pripojenie na internet v cene
  • Zariadenia pre schôdzky / bankety
  • Fax / Fotokopírovanie
  • Domáce zvieratá povolené
  • Reštaurácia
  • Bar
  • Parkovisko
  • Bezplatné parkovisko

Zadajte dátumy príchodu a odchodu pre zobrazenie dostupnosti a ceny
Dátum príchodu:
Dátum odchodu:


Apartman Biela Apartmán Biela sa nachádza na pešej zóne bratislavského Starého Mesta medzi Michalskou bránou a Hlavným námestím a v pešej vzdialenosti 5 minút od viacerých reštaurácií a hlavných pamiatok mesta.
Apartmán Biela je priestranný a pozostáva zo spálne s manželskou posteľou, kuchyne, kúpeľne a obývacej izby s rozkladacou pohovkou, posedením, bezplatným Wi-Fi pripojením na internet a káblovou TV s plochou obrazovkou.
V okruhu 500 metrov od apartmánu nájdete zastávku miestnych autobusov, obchod s potravinami i Bratislavský hrad. Hlavná železničná stanica a nákupné centrum Aupark sú vzdialené 1,5 km. Na letisko M. R. Štefánika sa autom dostanete za 10 minút.
Biela 4, Bratislava
9.4 based on 36 reviews

Na fotografie z Panoramio majú autorské práva ich majitelia.

no hotel photo available

Krátky opis

Apartmán Biela sa nachádza na pešej zóne bratislavského Starého Mesta medzi Michalskou bránou a Hlavným námestím a v pešej vzdialenosti 5 minút od viacerých reštaurácií a hlavných pamiatok mesta.
Apartmán Biela je priestranný a pozostáva zo spálne s manželskou posteľou, kuchyne, kúpeľne a obývacej izby s rozkladacou pohovkou, posedením, bezplatným Wi-Fi pripojením na internet a káblovou TV s plochou obrazovkou.
V okruhu 500 metrov od apartmánu nájdete zastávku miestnych autobusov, obchod s potravinami i Bratislavský hrad. Hlavná železničná stanica a nákupné centrum Aupark sú vzdialené 1,5 km. Na letisko M. R. Štefánika sa autom dostanete za 10 minút.Všeobecné

WiFi k dispozícii vo všetkých priestoroch, WiFi k dispozícii vo všetkých priestoroch, WiFi k dispozícii vo všetkých priestoroch, WiFi k dispozícii vo všetkých priestoroch, WiFi k dispozícii vo všetkých priestorochAktivity

Cyklistika, Cyklistika, Cyklistika, Cyklistika, CyklistikaRecepcia

Bankomat, Bankomat, Bankomat, Bankomat, BankomatUpratovacie služby

Práčovňa, Práčovňa, Práčovňa, Práčovňa, PráčovňaRôzne

Nefajčiarske izby, Nefajčiarske izby, Nefajčiarske izby, Nefajčiarske izby, Nefajčiarske izby, Rodinné izby, Rodinné izby, Rodinné izby, Rodinné izby, Rodinné izby, Kúrenie, Kúrenie, Kúrenie, Kúrenie, Kúrenie, Všetky priestory sú nefajčiarske, Všetky priestory sú nefajčiarske, Všetky priestory sú nefajčiarske, Všetky priestory sú nefajčiarske, Všetky priestory sú nefajčiarskeParkovanie

Parkovisko, Parkovisko, Parkovisko, Parkovisko, ParkoviskoInternet

Internet, Internet, Internet, Internet, Internet, Wi-Fi pripojenie na internet, Wi-Fi pripojenie na internet, Wi-Fi pripojenie na internet, Wi-Fi pripojenie na internet, Wi-Fi pripojenie na internet, Wi-Fi pripojenie na internet v cene, Wi-Fi pripojenie na internet v cene, Wi-Fi pripojenie na internet v cene, Wi-Fi pripojenie na internet v cene, Wi-Fi pripojenie na internet v ceneDôležité informácie

Ak plánujete príchod po 20:00, informujte, prosím, Apartmán Biela o čase svojho príchodu vopred.Fotoalbum

Apartman Biela is a self-catering accommodation located in Bratislava. FreeWiFi access is available. The property is 100 metres from Michalska Tower and 600 metres from Bratislava Castle.
Accommodation will provide you with a TV, a seating area and cable channels. There is a full kitchen with a microwave and an oven. Private bathrooms also come with a bath.
. Other facilities like laundry facilities are offered. Activities in the surrounding area include cycling.
If you feel like visiting the surroundings, check out Bratislava Main Station (1.6 km) and Incheba (2.1 km).
Bratislava Airport is located 7 km away.Pravidlá hotelu

Príchod: 14:00-20:00
Odchod: -11:00
Platobné podmienky: Zadajte dátumy príchodu a odchodu pre zobrazenie platobných podmienok.


TOPlist