Bridgewaters Inn

2702 County Road 2, Johnstown

Izieb: 12

Skóre: 8.4 z 115 hodnotení

  • Internet
  • Wi-Fi pripojenie na internet
  • Wi-Fi pripojenie na internet v cene
  • Zariadenia pre schôdzky / bankety
  • Fax / Fotokopírovanie
  • Domáce zvieratá povolené
  • Reštaurácia
  • Bar
  • Parkovisko
  • Bezplatné parkovisko

Zadajte dátumy príchodu a odchodu pre zobrazenie dostupnosti a ceny
Dátum príchodu:
Dátum odchodu:


Bridgewaters Inn Overlooking Saint Lawrence River, this Johnstown inn is less than 1 km from the Canada/USA Bridge. Set on the original landing site of the 1789 Johnstown settlers, the inn features rooms with free Wi-Fi.
A microwave, mini-fridge and coffee-making facilities are standard in every simply furnished room at the Bridgewaters Inn. All rooms include a satellite TV and a private entrance.
Guests of the Bridgewaters Inn Johnstown have free access to the Prescott Tennis Club, 5 minutes’ drive away. Parking is also free on site.
Highway 401 and Prescott Golf Club are both 4 kms from the inn.
2702 County Road 2, Johnstown
8.4 based on 115 reviews

Na fotografie z Panoramio majú autorské práva ich majitelia.

hotel photo

Krátky opis

Overlooking Saint Lawrence River, this Johnstown inn is less than 1 km from the Canada/USA Bridge. Set on the original landing site of the 1789 Johnstown settlers, the inn features rooms with free Wi-Fi.
A microwave, mini-fridge and coffee-making facilities are standard in every simply furnished room at the Bridgewaters Inn. All rooms include a satellite TV and a private entrance.
Guests of the Bridgewaters Inn Johnstown have free access to the Prescott Tennis Club, 5 minutes’ drive away. Parking is also free on site.
Highway 401 and Prescott Golf Club are both 4 kms from the inn.Všeobecné

Domáce zvieratá povolené, Domáce zvieratá povolené, Domáce zvieratá povolené, Domáce zvieratá povolené, Parkovanie na mieste, Parkovanie na mieste, Parkovanie na mieste, Parkovanie na mieste, WiFi k dispozícii vo všetkých priestoroch, WiFi k dispozícii vo všetkých priestoroch, WiFi k dispozícii vo všetkých priestoroch, WiFi k dispozícii vo všetkých priestorochRecepcia

Úschovňa batožín, Úschovňa batožín, Úschovňa batožín, Úschovňa batožínVybavenie pre obchodné stretnutia

Fax / Fotokopírovanie, Fax / Fotokopírovanie, Fax / Fotokopírovanie, Fax / FotokopírovanieRôzne

Nefajčiarske izby, Nefajčiarske izby, Nefajčiarske izby, Nefajčiarske izby, Všetky priestory sú nefajčiarske, Všetky priestory sú nefajčiarske, Všetky priestory sú nefajčiarske, Všetky priestory sú nefajčiarske, Klimatizácia, Klimatizácia, Klimatizácia, Klimatizácia, Vyhradený priestor pre fajčiarov, Vyhradený priestor pre fajčiarov, Vyhradený priestor pre fajčiarov, Vyhradený priestor pre fajčiarovParkovanie

Bezplatné parkovisko, Bezplatné parkovisko, Bezplatné parkovisko, Bezplatné parkoviskoInternet

Internet, Internet, Internet, Internet, Wi-Fi pripojenie na internet, Wi-Fi pripojenie na internet, Wi-Fi pripojenie na internet, Wi-Fi pripojenie na internet, Wi-Fi pripojenie na internet v cene, Wi-Fi pripojenie na internet v cene, Wi-Fi pripojenie na internet v cene, Wi-Fi pripojenie na internet v ceneDôležité informácie

Pri registrácii ste povinní predložiť platný doklad totožnosti s fotografiou a kreditnú kartu. Vyhovenie špeciálnym požiadavkám nie je zaručené a závisí od ich dostupnosti pri registrácii. Môže byť za ne účtovaný príplatok.Pravidlá hotelu

Príchod: 14:00-
Odchod: -11:00
Platobné podmienky: Zadajte dátumy príchodu a odchodu pre zobrazenie platobných podmienok.


TOPlist