Ambiente Serviced Apartments - Centre preferred hotel

City Centre, Bratislava

Izieb: 5

Skóre: 8.7 z 116 hodnotení

  • Internet
  • Wi-Fi pripojenie na internet
  • Wi-Fi pripojenie na internet v cene
  • Zariadenia pre schôdzky / bankety
  • Fax / Fotokopírovanie
  • Domáce zvieratá povolené
  • Reštaurácia
  • Bar
  • Parkovisko
  • Bezplatné parkovisko

Zadajte dátumy príchodu a odchodu pre zobrazenie dostupnosti a ceny
Dátum príchodu:
Dátum odchodu:


Ambiente Serviced Apartments - Centre Apartmány Ambiente Center ponúkajú ubytovanie s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet a plne vybavenou kuchyňou alebo kuchynkou priamo v centre Bratislavy. Do Starého Mesta sa z každého apartmánu dostanete za 2 až 3 minúty chôdze.
Štandardným vybavením vo všetkých ubytovacích jednotkách je káblová TV, kúpeľňa s vaňou alebo sprchou a práčka. Niektoré jednotky sú klimatizované. Každý apartmán je zariadený moderným a štýlovým nábytkom.
Jeden apartmán sa nachádza priamo v pešej zóne. Do Dómu sv. Martina sa z každého apartmánu dostanete v rámci 20-minútovej prechádzky.
Apartmány Ambiente Center sú situované v rušnej oblasti s obchodmi, barmi a reštauráciami. Nábrežie Dunaja je od každého vzdialené od 400 do 600 metrov. V blízkosti apartmánov možno parkovať na verejnom parkovisku.
City Centre, Bratislava
8.7 based on 116 reviews

Na fotografie z Panoramio majú autorské práva ich majitelia.

no hotel photo available

Krátky opis

Apartmány Ambiente Center ponúkajú ubytovanie s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet a plne vybavenou kuchyňou alebo kuchynkou priamo v centre Bratislavy. Do Starého Mesta sa z každého apartmánu dostanete za 2 až 3 minúty chôdze.
Štandardným vybavením vo všetkých ubytovacích jednotkách je káblová TV, kúpeľňa s vaňou alebo sprchou a práčka. Niektoré jednotky sú klimatizované. Každý apartmán je zariadený moderným a štýlovým nábytkom.
Jeden apartmán sa nachádza priamo v pešej zóne. Do Dómu sv. Martina sa z každého apartmánu dostanete v rámci 20-minútovej prechádzky.
Apartmány Ambiente Center sú situované v rušnej oblasti s obchodmi, barmi a reštauráciami. Nábrežie Dunaja je od každého vzdialené od 400 do 600 metrov. V blízkosti apartmánov možno parkovať na verejnom parkovisku.Všeobecné

Domáce zvieratá povolené, Domáce zvieratá povolené, Domáce zvieratá povolené, Domáce zvieratá povolenéRôzne

Nefajčiarske izby, Nefajčiarske izby, Nefajčiarske izby, Nefajčiarske izby, Rodinné izby, Rodinné izby, Rodinné izby, Rodinné izby, Kúrenie, Kúrenie, Kúrenie, Kúrenie, Všetky priestory sú nefajčiarske, Všetky priestory sú nefajčiarske, Všetky priestory sú nefajčiarske, Všetky priestory sú nefajčiarskeParkovanie

Parkovisko, Parkovisko, Parkovisko, ParkoviskoInternet

Internet, Internet, Internet, Internet, Wi-Fi pripojenie na internet, Wi-Fi pripojenie na internet, Wi-Fi pripojenie na internet, Wi-Fi pripojenie na internet, Wi-Fi pripojenie na internet v cene, Wi-Fi pripojenie na internet v cene, Wi-Fi pripojenie na internet v cene, Wi-Fi pripojenie na internet v ceneDôležité informácie

Upozorňujeme, že apartmány ubytovacieho zariadenia Ambiente Center sa nachádzajú na viacerých miestach. Ak máte záujem o ďalšie informácie, kontaktujte, prosím, ubytovacie zariadenie vopred.
Prosíme hostí, aby oznámili ubytovaciemu zariadeniu Ambiente Center predpokladaný čas príchodu najmenej 12 hodín vopred a dohodli si prevzatie kľúčov.
Ak si želáte platiť kreditnou kartou, prosím, informujte ubytovacie zariadenie najmenej 24 hodín vopred.
Ak prichádzate po 20:00, prosím, kontaktujte ubytovacie zariadenie vopred. Upozorňujeme, že za neskorú registráciu sa účtuje príplatok. V deň príchodu sa vyžaduje zloženie zálohy vo výške EUR 100 za prípadné spôsobené škody. Záloha Vám bude v deň odchodu v plnej výške vrátená, pokiaľ nebudú pri kontrole ubytovania zistené žiadne škody.Fotoalbum

Ambiente Serviced Apartments - Centre is a self-catering accommodation located in Bratislava. Free WiFi access is available. The property is 1.1 km from Michalska Tower and 1.6 km from Bratislava Castle.
Complete with a microwave, the dining area also has a refrigerator and kitchenware. Featuring a hairdryer, private bathroom also comes with free toiletries. Extras include a washing machine and ironing facilities.
If you feel like visiting the surroundings, check out Bratislava Main Station (1.9 km) and Ondrej Nepela Arena (2 km). Bratislava Airport is located 6 km from the property.Pravidlá hotelu

Príchod: 16:00-20:00
Odchod: 07:00-11:00
Platobné podmienky: Zadajte dátumy príchodu a odchodu pre zobrazenie platobných podmienok.


TOPlist