Stella apartment above the Castle

Myjavská 10, Bratislava

Izieb: 3

Skóre: 8.5 z 30 hodnotení

  • Internet
  • Wi-Fi pripojenie na internet
  • Wi-Fi pripojenie na internet v cene
  • Zariadenia pre schôdzky / bankety
  • Fax / Fotokopírovanie
  • Domáce zvieratá povolené
  • Reštaurácia
  • Bar
  • Parkovisko
  • Bezplatné parkovisko

Zadajte dátumy príchodu a odchodu pre zobrazenie dostupnosti a ceny
Dátum príchodu:
Dátum odchodu:


Stella apartment above the Castle Hotel Apartments Stella sa nachádza v pokojnej časti Bratislavy. Do Starého Mesta sa pešo dostanete za 15 minút a k Bratislavského hradu za 10 minút. Hotel ponúka ubytovanie s vlastným stravovaním. Vo väčšine apartmánov môžete využívať bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.
Apartmány v hoteli Apartments Stella sú elegantne zariadené s drevenými podlahami a dreveným nábytkom v teplých tónoch. Každý z nich je vybavený práčkou a chladničkou.
Sezónny bazén sa nachádza 600 m od hotela a najbližšiu reštauráciu nájdete vo vzdialenosti 150 m.
Hotel Stella sa nachádza 1,3 km od bratislavského Starého Mesta. Bratislavský hrad je vzdialený 1 km. Výstavisko INCHEBA Expo nájdete vo vzdialenosti necelé 2 km. Najbližšia zastávka trolejbusov sa nachádza 200 m od hotela.
Myjavská 10, Bratislava
8.5 based on 30 reviews

Na fotografie z Panoramio majú autorské práva ich majitelia.

no hotel photo available

Krátky opis

Hotel Apartments Stella sa nachádza v pokojnej časti Bratislavy. Do Starého Mesta sa pešo dostanete za 15 minút a k Bratislavského hradu za 10 minút. Hotel ponúka ubytovanie s vlastným stravovaním. Vo väčšine apartmánov môžete využívať bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.
Apartmány v hoteli Apartments Stella sú elegantne zariadené s drevenými podlahami a dreveným nábytkom v teplých tónoch. Každý z nich je vybavený práčkou a chladničkou.
Sezónny bazén sa nachádza 600 m od hotela a najbližšiu reštauráciu nájdete vo vzdialenosti 150 m.
Hotel Stella sa nachádza 1,3 km od bratislavského Starého Mesta. Bratislavský hrad je vzdialený 1 km. Výstavisko INCHEBA Expo nájdete vo vzdialenosti necelé 2 km. Najbližšia zastávka trolejbusov sa nachádza 200 m od hotela.Aktivity

Šípky, Šípky, ŠípkyJedlo a nápoje

Raňajky na izbe, Raňajky na izbe, Raňajky na izbe, Vybavenie na grilovanie, Vybavenie na grilovanie, Vybavenie na grilovanie, Automat (nápoje), Automat (nápoje), Automat (nápoje), Donáška potravín, Donáška potravín, Donáška potravínSpoločné priestory

Záhrada, Záhrada, Záhrada, Terasa, Terasa, Terasa, Slnečná terasa, Slnečná terasa, Slnečná terasa, Spoločenská miestnosť/miestnosť s TV, Spoločenská miestnosť/miestnosť s TV, Spoločenská miestnosť/miestnosť s TVRôzne

Odhlučnené izby, Odhlučnené izby, Odhlučnené izby, Kúrenie, Kúrenie, Kúrenie, Len pre dospelých, Len pre dospelých, Len pre dospelýchParkovanie

Bezplatné parkovisko, Bezplatné parkovisko, Bezplatné parkoviskoInternet

Internet, Internet, Internet, Wi-Fi pripojenie na internet, Wi-Fi pripojenie na internet, Wi-Fi pripojenie na internet, Wi-Fi pripojenie na internet v cene, Wi-Fi pripojenie na internet v cene, Wi-Fi pripojenie na internet v ceneDôležité informácie

Upozorňujeme, že v hoteli nie je možné ubytovať deti do 15 rokov.
Upozorňujeme, že neskorá registrácia mimo otváracích hodín recepcie nie je možná. Registrácia je zaručená iba v priebehu otváracích hodín recepcie.
Ak si rezervujete viac apartmánov na rovnaký termín, zariadenie bude požadovať úhradu zálohy bankovým prevodom. Po uskutočnení rezervácie vás bude personál zariadenia kontaktovať a poskytne vám ďalšie pokyny.
Ak od hotela Apartments Stella požadujete potvrdzujúci list na účely získania víz, je potrebné uhradiť nevratný poplatok. Viac informácií vám poskytne priamo ubytovacie zariadenie.Fotoalbum

Stella apartment above the Castle is located in Bratislava and offers self-catering accommodation. The property is 1 km from Bratislava Castle and 1.1 km from Michalska Tower.
Apartments at Stella apartment above the Castle feature satellite channels. There is also an electric kettle. Featuring a bath, private bathroom also comes with a hairdryer. Extras include bed linen.
At Stella apartment above the Castle you will find a garden, barbecue facilities and a terrace. Other facilities like a vending machine are offered.
If you feel like visiting the surroundings, check out Bratislava Main Station (1.4 km) and Incheba (2.4 km).
Bratislava Airport is located 8 km from the accommodation.Pravidlá hotelu

Príchod: 16:00-19:00
Odchod: 08:00-10:30
Platobné podmienky: Zadajte dátumy príchodu a odchodu pre zobrazenie platobných podmienok.


TOPlist