Concept Living Munich Serviced Apartments

Pfälzer-Wald-Str. 2, Mníchov

Izieb: 100

Skóre: 7.8 z 1661 hodnotení

  • Internet
  • Wi-Fi pripojenie na internet
  • Wi-Fi pripojenie na internet v cene
  • Zariadenia pre schôdzky / bankety
  • Fax / Fotokopírovanie
  • Domáce zvieratá povolené
  • Reštaurácia
  • Bar
  • Parkovisko
  • Bezplatné parkovisko

Zadajte dátumy príchodu a odchodu pre zobrazenie dostupnosti a ceny
Dátum príchodu:
Dátum odchodu:


Concept Living Munich Serviced Apartments Tieto štýlové apartmány sa nachádzajú v mníchovskej štvrti Obergiesing a ponúkajú vám moderné zariadenie, plne vybavenú kuchynku a niekoľko bezplatných športových kanálov SKY.
Tiché apartmány Concept Living Munich sú dekorované vo svetlých farbách a ich súčasťou je kúpeľňa s vaňou a sprchovacím kútom. Za príplatok v nich môžete využívať aj Wi-Fi pripojenie na internet.
V ubytovacom zariadení si môžete objednať pestrý raňajkový kôš, ktorý vám bude doručený do apartmánu. V okolí nájdete niekoľko supermarketov a k reštauráciám a barom prídete pešo za 5 minút.
Stanica metra Giesing sa nachádza iba 500 metrov od apartmánov Concept Living Munich. Verejnou dopravou sa za 8 minút dostanete do centra Mníchova a za 14 minút k mníchovskému výstavisku. Diaľnica A8 je vzdialená len 3 minúty jazdy.
Pfälzer-Wald-Str. 2, Mníchov
7.8 based on 1661 reviews

Na fotografie z Panoramio majú autorské práva ich majitelia.

no hotel photo available

Krátky opis

Tieto štýlové apartmány sa nachádzajú v mníchovskej štvrti Obergiesing a ponúkajú vám moderné zariadenie, plne vybavenú kuchynku a niekoľko bezplatných športových kanálov SKY.
Tiché apartmány Concept Living Munich sú dekorované vo svetlých farbách a ich súčasťou je kúpeľňa s vaňou a sprchovacím kútom. Za príplatok v nich môžete využívať aj Wi-Fi pripojenie na internet.
V ubytovacom zariadení si môžete objednať pestrý raňajkový kôš, ktorý vám bude doručený do apartmánu. V okolí nájdete niekoľko supermarketov a k reštauráciám a barom prídete pešo za 5 minút.
Stanica metra Giesing sa nachádza iba 500 metrov od apartmánov Concept Living Munich. Verejnou dopravou sa za 8 minút dostanete do centra Mníchova a za 14 minút k mníchovskému výstavisku. Diaľnica A8 je vzdialená len 3 minúty jazdy.Všeobecné

Parkovanie na mieste, Parkovanie na mieste, Súkromné parkovisko, Súkromné parkovisko, Parkovanie, Parkovanie, WiFi k dispozícii vo všetkých priestoroch, WiFi k dispozícii vo všetkých priestoroch, Platené WiFI, Platené WiFIJedlo a nápoje

Raňajky na izbe, Raňajky na izbe, Automat (nápoje), Automat (nápoje), Automat (občerstvenie), Automat (občerstvenie)Upratovacie služby

Práčovňa, Práčovňa, Čistiareň, ČistiareňRôzne

Rodinné izby, Rodinné izby, Výťah, Výťah, Kúrenie, KúrenieParkovanie

Bezplatné parkovisko, Bezplatné parkoviskoInternet

Internet, Internet, Wi-Fi pripojenie na internet, Wi-Fi pripojenie na internetDôležité informácie

V pracovných dňoch je recepcia otvorená od 7:00 do 16:00. V sobotu, nedeľu a počas sviatkov je recepcia otvorená od 10:00 do 13:00.
Ak prichádzate mimo otváracích hodín recepcie, prosím, kontaktujte personál apartmánov Concept Living Munich pred príchodom a požiadajte o číslo ubytovacej jednotky. Toto číslo budete potrebovať pre zariadenie na výdaj kľúčov. Kontaktné údaje nájdete v potvrdení rezervácie.
Na recepcii môžete požiadať o žehliacu dosku a žehličku.
Upozorňujeme, že súkromné parkovisko pri ubytovacom zariadení je v podzemnej garáži. Parkovacie miesto je potrebné rezervovať najneskôr 3 dni pred príchodom. Maximálna výška vstupu na parkovisko je 1,6 metra.
Prinesené elektronické zariadenia musia spĺňať najnovšie bezpečnostné normy a možno ich používať iba pod podmienkou primeranej obsluhy. Z bezpečnostných dôvodov je z elektronického panela v apartmáne potrebné vziať druhý kľúč od apartmánu.Fotoalbum

With its combination of comfort and contemporary décor featuring strong lines, stripes and prints, if you love stylish interior design, you will feel right at home at Concept Living Munich Serviced Apartments. Located in a quiet Munich suburb, the city centre is only 20 minutes away by public transport.
With free WiFi access available in all areas and a desk in each apartment, keeping up to date with work is made easy at Concept Living Munich. Yet, if relaxing is the name of the game, each apartment is equipped with a flat-screen TV with satellite channels and a DVD player - so there is plenty to keep you entertained.
Self-catering becomes an attractive proposition in your apartment’s stylish fully-equipped kitchen which also includes a refrigerator. Alternatively, spoil yourself and have breakfast brought to you room each morning. If you feel like eating out, a number of restaurants can easily be reached on foot.
Head into the city centre to check out some of Munich’s main sights and attractions like the beautiful Marienplatz square, the Frauenkirche church or the Neo-Gothic New Town Hall. Beer drinkers will enjoy sampling a tipple at one or more of the city’s world-famous beer halls, such as the Hofbräuhaus, which also serve regional cuisine.
Concept Living Munich Serviced Apartments also offer superb transport connections. A 5-minute walk away, Giesing station offers both Underground and S-bahn train links. Parking is available at the property and it is just a 5-minute drive to both the A8 and A995 motorways. Munich Airport is 40 km away.V.tagline

Stylish serviced apartments with contemporary décor and the option of breakfast in bedPravidlá hotelu

Príchod: 15:00-
Odchod: 06:00-11:00
Platobné podmienky: Zadajte dátumy príchodu a odchodu pre zobrazenie platobných podmienok.


TOPlist