Ambiente Serviced Business Apartments - 29 Augusta Street preferred hotel

29. augusta 36, Bratislava

Izieb: 10

Skóre: 9.1 z 61 hodnotení

  • Internet
  • Wi-Fi pripojenie na internet
  • Wi-Fi pripojenie na internet v cene
  • Zariadenia pre schôdzky / bankety
  • Fax / Fotokopírovanie
  • Domáce zvieratá povolené
  • Reštaurácia
  • Bar
  • Parkovisko
  • Bezplatné parkovisko

Zadajte dátumy príchodu a odchodu pre zobrazenie dostupnosti a ceny
Dátum príchodu:
Dátum odchodu:


Ambiente Serviced Business Apartments - 29 Augusta Street Ubytovacie zariadenie Ambiente Serviced Business Apartments - 29 Augusta Street sa nachádza v Bratislave, len 15 minút chôdze od Starého mesta. Ponúka apartmány s vlastným stravovaním a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.
Apartmány majú káblovú TV, balkón a plne vybavenú kuchyňu s umývačkou riadu a mikrovlnkou. Naskytá sa z nich výhľad na mesto a vo vlastnej kúpeľni je vám k dispozícii vaňa a sušič vlasov.
Bratislavský hrad je od Ambiente Serviced Business Apartments - 29 Augusta Street vzdialený 2 km, zatiaľ čo do nákupného centra Eurovea s množstvom obchodov a reštaurácií je to len 700 metrov. Bratislavská hlavná stanica sa nachádza v okruhu 2,2 km.
29. augusta 36, Bratislava
9.1 based on 61 reviews

Na fotografie z Panoramio majú autorské práva ich majitelia.

hotel photo

Krátky opis

Ubytovacie zariadenie Ambiente Serviced Business Apartments - 29 Augusta Street sa nachádza v Bratislave, len 15 minút chôdze od Starého mesta. Ponúka apartmány s vlastným stravovaním a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.
Apartmány majú káblovú TV, balkón a plne vybavenú kuchyňu s umývačkou riadu a mikrovlnkou. Naskytá sa z nich výhľad na mesto a vo vlastnej kúpeľni je vám k dispozícii vaňa a sušič vlasov.
Bratislavský hrad je od Ambiente Serviced Business Apartments - 29 Augusta Street vzdialený 2 km, zatiaľ čo do nákupného centra Eurovea s množstvom obchodov a reštaurácií je to len 700 metrov. Bratislavská hlavná stanica sa nachádza v okruhu 2,2 km.Parkovanie

XInternet

XFotoalbum

Ambiente Serviced Business Apartments - 29 Augusta Street is a self-catering accommodation located in Bratislava. Free WiFi access is available. The property is 1.2 km from Michalska Tower and 1.7 km from Bratislava Castle.
The apartment will provide you with a TV, a balcony and a seating area. There is a full kitchen with a dishwasher and a microwave. Featuring a bath, private bathroom also comes with a hairdryer. You can enjoy city view from the room.
If you feel like visiting the surroundings, check out Bratislava Main Station (1.9 km) and Ondrej Nepela Arena (1.9 km). Bratislava Airport is located 6 km from the property.Pravidlá hotelu

Príchod: 16:00-20:00
Odchod: 07:00-11:00
Platobné podmienky: Zadajte dátumy príchodu a odchodu pre zobrazenie platobných podmienok.


TOPlist