Hotzebra logo

HOTZEBRA®.SK

HOTELOVÁ REZERVÁCIA

Späť na hľadanie hotelov
Späť na Blog

Prečo máme také nízke ceny?

Cena izieb je garantovane najnižšia na webe a veľmi často je výrazne nižšia ako cena, ktorú by Vám naúčtovali priamo na recepcii hotela. Prečo to je tak?
 
  1. silná konkurencia: HotZebra.sk je napojená na celosvetovú databázu rezervácií, kde sa na jednom mieste sústreďuje viac ako 100.000 hotelov na celom svete. Najmä v metropolách a väčších mestách je konkurenčný boj taký silný, že z toho profituje práve zákazník.
  2. Pri rezerváciách na poslednú chvíľu možno získate ešte väčšiu zľavu, pretože hotely chcú ešte dopredať neobsadené kapacity. Na našej stránke máte všetky voľné izby pekne online. Pozor v top sezóne však môžu byť hotely aj vypredané!
  3. Ak prídete priamo na recepciu, prípade oslovíte hotel priamo, hotelier vie, že nemáte možnosť si úplne presne porovnať ceny s konkurenciou a preto nie je nútený znížiť cenu. Na HotZebra.sk si však určite dobre vyberiete.
  4. HotZebra.sk Vám cenu nenavyšuje o žiadne porvízie. Cenu za ubytovanie platíte priamo na hoteli v plnej sume.

Ako nakúpiť ešte lacnejšie?
Mnohé hotely dávajú nad rámec bežných zliav ešte zľavu ak v plnej miere garantujete svoj pobyt. Ak sa teda zrieknete svojho práva stornovať svoju rezerváciu, dostanete ešte lepšiu cenu.


TOPlist