Hotzebra logo

HOTZEBRA®.SK

HOTELOVÁ REZERVÁCIA

Späť na hľadanie hotelov
Späť na Blog

Tipy na vybrané wellness hotely

 

Wellness je moderný koncept aktívneho oddychu, ktorý vás za pár dní dokáže zregenerovať viac, ako týždenná dovolenka pri mori. Pripravili sme pre vás zopár overených tipov na wellness hotely na Slovensku a v jeho blízkom okolí. 

Zobraziť všetky hotely na mape si môžete kliknutím sem.  

 

Wellness pre každého

Kur- & ThermenhotelBad Tatzmannsdorf

Hotel Bad Tatzmansdorf 

Kúpele a wellness v jednom. Hotel so špičkovými službami nájdete v slnkom zaliatej časti Rakúska v Burgenlande. Termálna voda vás zahreje, a odborne ale s citom vedené ruky maséra-terapeuta alebo kozmetičky vás rozmaznajú a uvoľnia ... a vaše telo vám bude vďačné.

Tip na výlet: Viedeň

  

Poprad, Hotel Aquacity Seasons***

Hotel Aquacity Seasons 

Tu si užijete wellness celoročne a či po dobrej lyžovačke alebo po dobrom treku na niektorý zo štítov našich Tatier vás dá dokopy termálna voda v moderných bazénoch, špeciálne ošetrenia pre vaše ruky a nohy, klasické a thajské masáže,  chromoterapia, a bohatý bohatýýýýý vitálny svet.

Tip na výlet: poľské Zakopane

 

Pre luxus milujúcich

Vrakúň,Slovensko, Amade Château *****

Hotel Amade 

Nazývaný aj vrakúnsky Versailles. Pomocou dobového nábytku, tapiet, malieb, luxusu a romantiky, ktorá sála z každého cm² vás zavezú na cestu k znovuzrodeniu harmónie tela a duše. Špeciálne turecké očistné procedúry, relaxačné masáže, sauny, a to všetko doladené do luxusnej zlatej farby, ktorá je prítomná v celom priestore hotela a wellness centra pre skutočne výnimočný zážitok.

Tipna výlet: Viedeň, Bratislava, Budapešť

 

Sárvár,Maďarsko, Hotel Spirit *****

Hotel Spirit 

V roku 2010 hosťami a odborníkmi najvyššie ohodnotený wellness hotel v Európe.Celkový „spirit“ tohto chrámu zdravia, relaxu a krásy očarí všetky vaše zmysly.Elegancia a vkus akou je zariadený, gastronomický zážitok pri každom súste, pohodlie a pozitívna energia na izbách, citlivý prístupk hosťovi pri procedúrach, toto všetko vás zláka navštíviť tento výnimočný hotel znova a znova a znova a znova a znova................

Tipna výlet: Jazero Neusiedler (leto), mesto Sopron (po celý rok)

 

Štrbské Pleso, Slovensko, Grand Hotel Kempinski   *****

Hotel Kempinksi Hight Tatras 

Názov rezortu, lokalita a meno majiteľa, prikazujú hotelu ponúknuť svojim hosťom to najlepšie z najlepšieho. Dovoľte liečivej sile prírody obnoviť vašu stratenú vnútornú rovnováhu a užite si pritom výhľad na Pleso a jeho okolie.

Tipna výlet: Lomnický štít 

 

Pre rodiny s deťmi

Visegrad,Maďarsko, Hotel Thermal ****

Hotel Thermal 

Služby v  hoteli sú vynikajúce, polpenzia v cene ubytovania je korektná,obed vyberajte a lá carte. Izby sú veľkoryso riešené a v letných mesiacoch potešia aj priestranné balkóny. Priamo pri wellness centre je skvelý detský kútik s odborným personálom. Bazén pre najmenších je umiestnený v diskrétnejšej zóne, aby malí hostia džavotaním nerušili ostatných hostí. Saunový svet je bombastický, ponuka kvalitných masáží a skrášľovacích procedúr je bohatá o ochota personálu nekonečná. Malé mínus dávam za fajčiarsku miestnosť priamo pred reštauráciou.

Tip na výlet: úžasná na zážitky zimná/letná bobová dráha je na 5 min autom od hotela.

 

Sliač,Slovensko, Hotel Kaskády ****

Hotel Kaskády 

Hotel vybavený detským klubíčkom, trampolínou, ihriskom, jedálničkom a na požiadanie vám vaše ratolesti aj postrážia. Vo vodnom svete vás zahreje termálna voda,odborne podaná masáž pomôže a uľaví vášmu telu a chuťové bunky rozmazná skvelá kuchyňa. Vybavenie hotela garantuje skvelú zábavu a zážitky pre tých, čo milujú aktívny oddych, sú tu pre vás bicykle, fitness, bowling,minigolf, tenis, jacuzzi.

Tip na výlet: Habakuky na Donovaloch – otvorte svojim deťom dvere do čarovného sveta rozprávok legendárneho Pavla Dobšinského

 

Budapešť,Maďarsko, Hotel Ramada Aquaworld ****

Hotel Ramada Aquaworld 

Hlavné mesto Maďarska, opäť raz pohostinnosť a skvelé jedlo, historické pamiatky na dosah. Najmenšie vodné živly sa vybláznia a konečne aj unavia v jednom z najväčších vodných svetov v Európe, kde mysleli na každú vekovú kategóriu. Detský svet plný preliezok a lezeckých stien,hier, zábavy a odborného personálu. Konečne si vypijete svoju kávu v kľude.

Tipna výlet: Tropicarium, nákupné centrum Campona – exotika svetových morí a pralesov pod jednou veľkou strechou, múzeum vláčikov (leto), cirkus (celoročne).

 TOPlist